Home /

Welkom bij de club Joris!

14-10-2020

Welkom bij de club Joris! 🎉

We mogen een nieuwe aanwinst verwelkomen bij onze club, namelijk Joris Huinink! Deze Lichtenvoordenaar studeert ICT aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen. Hij houdt van het ontwikkelen van mooie software en dan met name de back-end. Dus echt met zijn neus in de code!

Wij waren op zoek naar een steengoede ontwikkelaar en Joris was op zoek naar een geweldige werkgever op het gebied van software ontwikkeling. Kan geen toeval zijn ... 😉

Joris is een jonge gedreven ontwikkelaar en heeft alle kwaliteiten in zich om ons team te versterken. Wij kunnen niet wachten om samen met Joris de slimste koppelingen te bouwen!

Joris Huinink

Joris Huinink

Full stack developer

0544-745060
joris@semso.nl

© Copyright 2016-2024. Alle rechten voorbehouden.
Cookie melding

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Met de cookies volgen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen onze site. Hiermee tonen we advertenties op basis van jouw interesse en kun je informatie delen via social media. Privacy Verklaring |Cookiepagina

Weigeren Accepteren