Home /

Nieuwe knappe koppen!

08-10-2021

Versterking in ons team

We mogen gelukkig nog steeds mooie groei doormaken en daarbij weten we steeds beter jong talent aan te trekken. Sinds het begin van dit jaar hebben we een back-end developer en een stagiair toegevoegd aan ons team. Ook in de vakantieperiode zitten we niet stil, we hebben nog een back-end developer die ons team in de vakantie komt versterken.

Mees Huinink

Mees kan altijd op het fietsje naar het werk, want hij woont in Lichtenvoorde. Met zijn droge humor, liefde voor sport en goed stel hersens is hij een mooie aanvulling op ons team. Als back-end developer weet hij snel tot de kern van ingewikkelde vragen te komen en dit naar een technische oplossing te vertalen.

Fijn dat je er bent Mees! 😁

Mees Huinink Scaled
Hilal Berk Ekici Scaled

Hilal-Berk Ekici

Hilal is 3e jaars Business, IT & Management student aan het Saxion in Enschede. Afgelopen half jaar heeft hij tijdens zijn stage ons proces van klantcommunicatie onderzocht. De stage is succesvol afgerond, met een mooi cijfer voor Hilal en een passend advies voor ons. De eerste verbeteringen zijn al doorgevoerd! 🚀

Hilal blijft parttime bij ons werken om de rest van zijn advies in de praktijk te brengen en ons proces verder te optimaliseren. Naast Semso werkt Hilal in de avonduren als klantenservicemedewerker en is hij druk bezig om zijn studie af te ronden. In de weekenden vind je hem op het terras of speelt hij computergames.

Welkom bij de club Hilal 😎

Ritse Huiskes

Ritse is een ras Grollenaar. Hij studeert HBO-ICT aan het Saxion te Enschede. Ook Ritse houdt van sport en speelt hij regelmatig een nummertje op zijn gitaar 🎸

Afgelopen periode heeft hij zich ontwikkeld in het C# en .NET landschap. Deze kennis gaat hij, naast zijn studie, parttime voor ons in de praktijk brengen. Ritse, hartstikke leuk dat je er bent! 🙌

Ritse Huiskes Scaled

© Copyright 2016-2024. Alle rechten voorbehouden.
Cookie melding

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Met de cookies volgen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen onze site. Hiermee tonen we advertenties op basis van jouw interesse en kun je informatie delen via social media. Privacy Verklaring |Cookiepagina

Weigeren Accepteren